Ga naar inhoud

To van de Veluwe

Members
  • Items

    4.418
  • Registratiedatum

  • Laatst bezocht

  • Dagen gewonnen

    42

Alles dat geplaatst werd door To van de Veluwe

  1. ja, nu merk ik het want Flo begint 'uitstekende' plukken haar te krijgen.
  2. Als je echt niemand kan vinden, zou je kunnen kiezen voor een speeddate. Ik heb dat wel een keer of drie gedaan en is altijd goed uitgevallen. Ze lieten ze even bij elkaar en we keken een poosje. Dan werden de papieren ingevuld etc en na een uur nam ik ze dan mee. Altijd goede huwelijken geweest. En in overleg kan het misschien ook langer dan een uur.
  3. Super eerlijk. Mijn band is ook wisselend geweest. Op het vorige stel was ik heel gek. Dit stel heb ik aan moeten wennen en heeft best wel even geduurd. Nu ken ik hun aardigheden en eigenaardigheden en vind ik ze wel leuk. Je had het over rijden. De ram die ik nu heb, heb ik nog nooit op Rosie gezien. Dat ken ik ook niet. Bij vorige konijnen zag je dit regelmatig. Bij deze twee NOOIT.
  4. Hier ook niet want het gaat op afspraak. Aaien doen ze hier ook en kijken ook alles na. Ze worden ook gewogen want dat doe ik nooit. Ik raak ze alleen aan als ik ze moet pakken voor de vaccinatie of bij ziekte. Het is vooral een praktijk voor grote dieren zoals paarden, koeien, varkens en schapen. Maar toch oog voor de kleine huisdieren. Heel belangrijk dat jij en je dieren zich er goed bij voelen. Zeer belangrijk. Want met die heupen wil je toch een DA met ervaring en een goede kijk op het geheel. In ere houden.
  5. Exact mijn ervaring. Niet geholpen en veel geld kwijt geweest.
  6. Alle mensen, wat moet je dan allemaal bespreken???? Gezondheidscheck doen ze hier ook maar verder dan? Ik ben benieuwd of ik het weer rond de 30 euro per konijn red. Het was de vorige keer nog minder.
  7. Gewoon in de bouwmarkt een PVC buis kopen met een grote doorsnede. Maar ja dan moet je het wel zien te verbinden.
  8. Ik doe helemaal niets aan het verharen. Alleen de harige troep die ze maken af en toe opruimen..... hahaha. Ik zit nooit aan ze dus met het verharen ook niet. Dat mogen ze samen uitzoeken. Wel elke dag een lijnzaadbrokje.
  9. Ga ik dat ook eens doen. Kijken of ze dat wel eten. In het begin waren ze er gek op. Maar ik vind de kroppen ook anders. Zal wel Spaans of zo zijn.
  10. Hier zie ik niet nog echt lompe dingen. Alleen was ik vanmiddag het hok goed aan het schoonmaken en dan denk je: ze kijken wel uit waar ik loop maar het is andersom. Ik moet kijken waar ik loop. Als je maar iets verzet, zijn ze er al bij. Nieuwsgierige dieren!
  11. Wat de andijvie betreft, klopt het bij de Plus maar bij de Plus hebben ze ook losse witlof in van die kistjes met witlofstronken erop af gebeeld. Je moet eens wat stronken pakken en wegen dan is het allemaal één prijs maar het gewicht kan enorm schelen. Ik koop zowel verpakte als losse andijvie op de markt. Maar de laatste tijd zijn ze geen andijviefan meer. Hoe dat komt??? Ik bewaar de groenten in de groentenla van de koelkast. En dat haal ik er van te voren uit en de rest pluk ik in de tuin: weegbree, gras, muur, fluitenkruid en paardenbloemen. Ook heb ik al aardbeien en druivenblad.
  12. Voor mij zou de beslissing zijn: is het nog een konijnwaardig bestaan. Een hond geeft het vaak aan door weg te kruipen. Twee keer meegemaakt en dan weet je wat je moet doen. Je vraag geeft al aan dat jezelf twijfelt en dat boekje van de DA is niet voor niets meegegeven.....
  13. Aan het opschrift van het topic begrijp ik dat je wilt stoppen met het houden van een konijn. Ik denk niet dat er konijnenopvangen zijn die zitten te wachten op weer een konijn erbij om te herplaatsen. Vaak zitten ze vol. Maar je kunt een konijnenopvang benaderen. Als je je konijn ooit uit een konijnenopvang gehaald hebt, kun je hem daar tegen een kleine vergoeding weer terugbrengen. En dan gaan ze een nieuw baasje zoeken die meer ruimte heeft dan in de opvang. Niet zomaar verkopen en zeker niet op Marktplaats.
  14. Die keuze zul je zelf moeten maken en kunnen wij niet voor je doen. Waar heb je Onyx (leuke naam) vandaan? Uit een konijnenopvang? In dat geval kun je hem terugbrengen naar de opvang. Als je toch verder wil gaan, kun je Onyx laten koppelen in een opvang. Zodat je dat niet zelf hoeft te doen. Mijn konijn is indertijd een week weggeweest en kwam dolgelukkig met een leuke man thuis en dat heeft altijd geklikt. Maar ga wel naar een konijnenopvang. En eens komen we allemaal voor die keuze te staan: doorgaan of stoppen. Maar de keus ligt bij jou en je omstandigheden. Sterkte.
  15. Terugbrengen zou mijn optie zijn. Dit ken ik helemaal niet. Nooit meegemaakt zo heftig.
  16. Dan heb je toch een probleem lijkt me. Want als je zomaar een konijn erbij zet, is het toch niet gezegd dat het goed gaat? En dan moet je zo'n konijn weer terugbrengen? En als nummer twee ook niet klikt? Etc. Ik zeg niet dat het zo gaat, maar het zou zomaar kunnen dat het wel het geval is.
  17. Hoe lang rijd jij er nu over van Nederland naar Polen? Rijd je dat in één keer? Ik zag dat mijn vraag al in een ander topic beantwoord werd. Je moet er dus een dag voor uittrekken met wat rusten erbij. Snel gedaan en ..... weer veilig thuisgekomen!
  18. Toen ik Rosie en Flo ophaalde zei Kaatje Keutel: Rosie houdt niet van groentjes. Dat bleek te kloppen maar langzamerhand is ze het hier wel gaan eten maar niet zo fanatiek als Flo. Weegbree vindt ze heerlijk. Ik denk dat Rosie een konijn is dat ook best alleen brokjes zou willen hebben. Eerder gaf ik ook weinig groenvoer. Ze hadden hooi en een bak vol brokjes die ik steeds bijvulde. Het gras waar ze op liepen was al gauw kaal.
  19. Dan zal het in de soort andijvie zitten. Net zoiets als Jazzappels. Die vind ik heerlijk en dan opeens zit er geen smaak aan. Ik dat eens uitgezocht en het blijkt dat ze de ene helft van het jaar uit A komen en de andere helft van het jaar uit B.
  20. Ja klopt maar daarom misschien meer problemen met keutels? Ik heb eens gekeken wat ik allemaal in huis heb. Bestellen hoeft voorlopig niet meer: Paardenbloemblad: gedroogd en vers Weegbree (gedroogd) en verse zie ik ook al weer staan. Fluitenkruid: vers Gras: vers En gedroogde: Goudsbloem Kamille Korenbloem Berkenblad Herfstmix Moestuinkruiden Luzerne Grasmix
  21. Bij mij krijgen ze beide één handje voer 's morgens. Daar moeten ze het mee doen. Verder geen hard voer meer. Dus wel minder dan bij jullie. Het voer is altijd heel snel op. Ik strooi het rond maar het is zo weg.
  22. Jij schrijft wel eens over plakpoep. Vanavond zat ik even te neuzen bij Wilhelminapark. Daar zag ik het volgende staan. Heb je hier wat aan? Indien het konijn teveel konijnenvoer (biks, korrels) krijgt, krijgt het dermate veel energie binnen dat het zijn eigen poep niet meer zal opeten! De caecum keutels zitten dan aan de kont geplakt en er wordt ten onrechte gedacht aan een probleem met de ontlasting terwijl het een voedingsprobleem is. Lees bij het hoofdstuk voeding over de juiste hoeveelheid en het goede soort voer.
×
×
  • Nieuwe aanmaken...

Belangrijke informatie

Onze website website maakt gebruik van cookies. Meer informatie hierover lees je bij onze privacy policy Privacybeleid .