Ga naar inhoud

Suus1978

Members
  • Items

    1.372
  • Registratiedatum

  • Laatst bezocht

  • Dagen gewonnen

    38

Recente bezoekers van dit profiel

4.704 profielweergaven

Suus1978's prestaties

Wortelexpert

Wortelexpert (5/6)

  1. Het is voor de caafjes πŸ™ˆ Een hondenmand zou inderdaad perfect zijn, maar toch net te hoog voor mijn dikkerdjes met hun korte pootjes 😁 Quinty loopt ook moeilijk, zij blijft snel ergens achter haken, dus hoe lager, hoe beter (in elk geval de ingang). Zelfs de kittenwc's zijn te hoog. Ik las net een briljante tip onder een youtubefilmpje van iemand die zei: ik verhit een keukenmes en snijdt dan in plastic. Blijkbaar krijg je dan ook mooie gladde randen. Superslim, had ik zelf nooit bedacht.
  2. Ik wil zelf een toilet gaan maken. Een mooie grote met hoge randen zodat er een lekkere berg hooi in kan, maar ook met een lage instap. Die bestaan niet, dus ik dacht: ik koop een plastic box en snijd daar de voorkant grotendeels uit. Klemstrips erop tegen het knagen en/of scherpe randen en klaar. Maar ja, ik ben helemaal niet zo handig, dus ik vroeg me af of iemand hier ervaring heeft. Vooral: welke zaag? Of kan ik gewoon een stevige schaar of stanleymes nemen?
  3. Ik ook, maar in de praktijk blijkt dat lastig. Ik noem Inti heel vaak Quinty en andersom. Of zou dat de leeftijd zijn? πŸ˜„
  4. Ik slik ook al jaren extra vitamine d. Ik had een enorm tekort en de huisarts zei toen dat aan het einde van de winter eigenlijk heel Nederland een vitamine d gebrek heeft en dat bijslikken voor iedereen in meer of mindere mate wel aan te raden is. Dat geldt voor konijnen misschien dus ook wel πŸ˜€
  5. In de opvang is de theorie dat mensen ze letterlijk over het hoofd zien vanwege hun donkere kleur. Aan de andere kant: wit is ook niet populair, zeker met rode ogen niet πŸ€·πŸ»β€β™€οΈ
  6. Zwarte konijnen hebben altijd zo'n prachtige glanzende vacht. Onbegrijpelijk dat mensen die dieren vaak niet willen. Ze zijn allebei prachtig, het komt vast goed.
  7. Meestal is dat ook echt zo! We duimen heel hard mee!
  8. Is deze niet geweldig? 10 euro bij de Hornbach (er is ook een kattenvariant, minder leuk uiteraard).
  9. Was dit al eens gepost? Bij Ikea, echt helemaal geweldig. Ze hebben ook een soort half kussen (ik denk om een baby in te leggen). Geen idee wat ik ermee moet, maar ik had het bijna gekocht, zo leuk is het!
  10. Je hebt alles voor hem gedaan, neem jezelf niets kwalijk. Ik zou waarschijnlijk dezelfde beslissing genomen hebben. Vergeet niet dat konijnen prooidieren zijn die ontzettend hard voor zichzelf zijn en pijn of ongemak niet snel laten blijken. Als ze dat wel doen en ze zijn de helft van hun gewicht verloren (dat is echt heel veel), dan is er iets heel erg mis. Het was zijn tijd en je hebt hem verdere aftakeling en een lijdensweg bespaard. Ik kan echt alleen maar respect hebben voor je beslissing ❀️
  11. Mijn lieve Knaagspoor-collega gaat in april de kwart marathon in Rotterdam lopen en dat gaat ze doen voor konijnen- en knaagdierenopvang Het Knaagspoor. Er is een speciale pagina waar je haar kunt sponsoren: https://knaagspoor.voordierenbescherming.nl/fundraisers/megan-jansen?locale=nl En wie goed oplet, herkent mijn lieve Snabbel daar misschien wel 😍 Stuur dit bericht gerust door en deel het ook vooral op social media. Ik kan uit eigen ervaring zeggen dat iedere euro hard nodig is en goed terecht komt!
      • 3
      • Vind ik leuk
  12. Wat een prachtige beelden! 😍 Met de schattige muis als bonus πŸ˜„
  13. Geweldig! Morgen meteen even kijken πŸ˜‡
  14. Heel veel sterkte, je zult haar vast gaan missen πŸ’”
  15. Konijnen kauwen vooral met hun kiezen. Tanden kunnen ze prima missen als dat nodig mocht zijn. Ze kunnen alleen geen stukken afbijten, bv. van een appel of wortel. Knaagspeelgoed is ook sneu, want ze kunnen er niks mee. Hooi kunnen ze prima eten omdat ze dat met hun kiezen kauwen.
×
×
  • Nieuwe aanmaken...

Belangrijke informatie

Onze website website maakt gebruik van cookies. Meer informatie hierover lees je bij onze privacy policy Privacybeleid .