Ga naar inhoud

Newby1981

Members
  • Items

    1.118
  • Registratiedatum

  • Laatst bezocht

  • Dagen gewonnen

    10

Alles dat geplaatst werd door Newby1981

  1. Sinds een paar dagen (of weken?) zit Bram constant achter Monky aan, hij wilt er constant op rijden waarbij Monky steeds weg rent. Er wordt totaal niet gevochten maar dat rijden van Bram lijkt wel ziekelijk. Het gaat de hele dag door (dus niet soms maar gewoon constant lijkt het wel) en vindt het zo zielig voor Monky. Bram is echt obsessief. Zou dit door het voorjaar kunnen komen? Zijn er meer koppels die dit nu hebben? Kan me niet herinneren dat dit vorig jaar ook was.
  2. Bedankt voor je antwoord! Ik zal dan even kijken hoe ik het kan aanpakken. Probleem is dat wij overal vloerverwarming hebben die je niet zo maar kan uitzetten. Dan moet ik hem in de garage zetten maar dan moet hij in een hok met weinig ruimte wat ik ook weer zielig vind. Ik zal het afwachten en kijken hoe hij er aan toe is. Hopelijk knapt hij snel op!
  3. Lang geleden dat ik een vraag heb geplaatst maar zit nu toch met iets in m’n maag. Ik moet straks Bram naar de dierenarts brengen omdat hij haakjes heeft, dat bleek vorige week bij de jaarlijkse controle. (Hij heeft er overigens geen last van, tenminste als ik naar z’n eetgedrag en snelheid daarvan kijk) Volgens de DA krijgt hij vroeg of laat wel last dus om dat voor te zijn maar een afspraak gemaakt. Als ik hem vanmiddag ga ophalen laat ik ‘m sowieso een nachtje binnen maar zou het toch geen problemen opleveren als hij morgen weer naar buiten gaat met die kou en vorst ‘s nachts? Dat de schok te groot is? Ik heb geen ruimte in huis die niet verwarmd is om m daar eerst te zetten. Of zou hij morgen als alles goed gaat helemaal de oude zijn? Het is puur de narcose waar hij slecht van gaat zijn, die haakjes slijpen heeft hij achteraf geen last van neem ik aan. Ik heb al bijna spijt dat ik de afspraak heb gemaakt 😬
  4. Nou, ik heb ze toch maar binnen gehaald om 9 uur, ik durfde het niet aan. Op den duur gaf de weerapp 37 graden aan (gevoelstemperatuur) Ik vergeef het mezelf nooit als er iets gebeurd en ik had het makkelijk kunnen voorkomen. Ze vinden het uiteraard niet leuk om opgepakt te worden maar verder zijn ze direct gewend, de ruimte waar ze zitten is hun bekend dus scheelt hopelijk ook.
  5. Ik ben jaloers waar jij woont Bobby. Hier geven ze 34 af met gevoelstemperatuur 36 en code geel voor de hitte en blijkbaar benauwd. Ik weet nog steeds niet wat ik ga doen, aan de ene kant denk ik buiten laten maar aan de andere kant binnen halen voor 10 uur. Pfff, ik haat zulke temperaturen 😔
  6. Ik werk morgen thuis dus kan ze zeker in de gaten houden. Heel diep is het niet hoor, ik denk maximaal 40 cm. Ik zal straks nog wat flessen water in de diepvries leggen voor de zekerheid. Ik zie nu dat het 35 graden wordt met gevoelstemperatuur 36 graden, pfff ik weet het nog niet hoor😬
  7. Ik zit in conclaaf wat te doen morgen. Normaal gesproken haal ik de konijnen binnen vanaf 30 graden. Ze hebben nauwelijks schaduw in de ren (toen we de ren daar plaatsten wel door de bomen van de buren maar die zijn de laatste jaren weggehaald) Ik leg nu altijd een bouwzeil over de ren wat geen licht door laat (alleen op het dak dus voldoende ventilatie) en ik zet een grote parasol op. Maar ze hebben de laatste weken een tunnel en ondergrondse ruimte gemaakt waar ze de hele tijd inzitten, ook overdag. Ik neem aan dat het onder de grond koel(er) is? (Voldoende koel?) Daarom twijfel ik om ze daar te laten zitten. Wat zouden jullie doen? Waar ik woon geven ze 34 graden af. Koelschijven zijn gaan optie, daar rennen ze van weg.
×
×
  • Nieuwe aanmaken...

Belangrijke informatie

Onze website website maakt gebruik van cookies. Meer informatie hierover lees je bij onze privacy policy Privacybeleid .