Ga naar inhoud

Bunnylover21

Members
  • Items

    8
  • Registratiedatum

  • Laatst bezocht

Recente bezoekers van dit profiel

De recente bezoekers block is uitgeschakeld en zal niet meer getoond worden aan gebruikers.

Bunnylover21's prestaties

Groentje

Groentje (1/6)

  1. Een soort “plakkerige” opgedroogde haartjes inderdaad. Ze is een echte likkont maar echt plakkerig/zoet eten krijgen ze niet. Maar bedankt voor je reactie 😊Morgen sowieso even naar de trimmer, na het abces en alle behandelingen is zijn huid niet echt meer top. Kijken of zij misschien een oorzaak heeft.
  2. Onze konijnen gaan naar de opvang als wij weg zijn, en daarbuiten pas ik ook af en toe op konijnen.
  3. Het zit niet echt vast (zoals bijv. bij oogjes als deze nat zijn) Het zit op zijn kop en rug, maar niet over de gehele lengte, hier en daar een plek.
  4. Hallo, ons konijn heeft opeens wat hardere haren (haarpunten). Weten jullie wat de oorzaak hiervan kan zijn? Hij heeft net een AB kuur (duplo) afgerond wegens een abces. Konijn is 8 jaar oud, zit buiten, met vriendinnetje. In vergelijking met zijn vriendin heeft hij geen enorme rui-periode op dit moment.
  5. Goedendag allemaal! Ik ben op zoek naar goede informatieboeken en met name een boek waar zoveel mogelijk konijnenrassen in staan. Iemand tips? Mag eventueel ook in een andere taal dan Nederlands.
×
×
  • Nieuwe aanmaken...

Belangrijke informatie

Onze website website maakt gebruik van cookies. Meer informatie hierover lees je bij onze privacy policy Privacybeleid .