Ga naar inhoud

MarjoleinR

Members
  • Items

    4
  • Registratiedatum

  • Laatst bezocht

Recente bezoekers van dit profiel

De recente bezoekers block is uitgeschakeld en zal niet meer getoond worden aan gebruikers.

MarjoleinR's prestaties

Groentje

Groentje (1/6)

  1. Dank voor de reactie beide! ik denk dat ik mogelijk beter met ze kan bonden als ze ook in mijn territorium zijn. Misschien moet ik ze inderdaad met een box vervoeren, maar ik weet dat mijn Nijntjes dat wel heel spannend vinden. Misschien moet ik ze leren inderdaad om gemakkelijk in en uit de box te gaan. Wat een uitdaging zeg!!
  2. Hoi allemaal, Hopelijk is er iemand die ervaring heeft met dit proces en mij tips zou kunnen geven. Ik heb onlangs een relatief bang, maar nieuwsgierig, rammetje van 4 maanden geadopteerd nadat hij enkele maanden in zijn eentje in een te kleine trailiekooi had doorgebracht. Ik ging op zoek naar een maatje voor hem en heb hem in het asiel laten koppelen aan een voedster. Beide zijn ze gecastreerd/gesteriliseerd en inmiddels is het een gelukkig, stabiel koppel. De konijntjes zijn gezond en maken het goed. Ze zitten nu in een aparte grote kamer boven met veel ruimte, tunnels en schuilhuisjes. Ze zijn af en toe nog wat schrikachtig. Ik zou het leuk vinden als ze ook beneden zijn wanneer wij thuis zijn. Mijn vriend heeft ze helaas liever niet “unsupervised” beneden. Hoe train je een konijn om mee te lopen naar beneden en weer terug naar boven als je wilt gaan slapen? Hoe pak je dit het beste aan? ik hoor het graag!
  3. Hoi hoi iedereen, ik heb onlangs een gecastreerde ram geadopteerd van 4 maanden oud. Ik heb hem laten koppelen in een asiel aan een gesteriliseerde voedster. Dit gaat goed. Inmiddels hebben ze een volledige slaapkamer tot hun beschikking. Initieel zaten ze nog in ren om de koppel fase thuis voort te zetten en de zindelijkheid te trainen. Ze zijn nu beide heel vlug volledig zindelijk. Nu merk dat ik mijn ram de afgelopen dagen angstiger is dan normaal. Hij schrikt van elk klein geluidje. De kamer boven is erg geluid stil, doordat het raam dicht is ivm kou. Zou het mogelijk kunnen dat hij door de stilte in de kamer angstiger is geworden voor hoorbare geluiden? In de keuken bij het koppelen had hij nergens last van. ik hop het graag als iemand tips heeft
×
×
  • Nieuwe aanmaken...

Belangrijke informatie

Onze website website maakt gebruik van cookies. Meer informatie hierover lees je bij onze privacy policy Privacybeleid .