Hoi allemaal,.
Ik lees regelmatig hier voor tips. Super fijn, maar nu heb ik hulp nodig met iets wat ik niet terug heb kunnen vinden.
Bink is 5 maanden geleden zijn grote liefde verloren. Sinds 1 maand wordt hij vergezeld door twee jonge dames (bofkont). De jongste is net geholpen net als de andere twee.
Nu maakt Bink (vermoeden we) een puin hoop van het hooi. Alles gaat er uit en ze eten wel van de grond af maar er word ook overheen geplast. Ik geef ze nu 2 keer per dag een beetje zodat het geen chaos wordt en ik niet steeds het hok grondig uit moet doen.
Ik heb een mand hangen van de grond af. Het hooi is niet al te droog en is groen ( merk deli nature weide hooi) bij de opvang gebruiken ze weer ander hooi maar daar deed hij het ook.
Is dit verveling? Ik heb verschillende niveaus waar ze op kunnen springen en een wilgenbrug staan. Wanneer ik ze een wilgen tunnel geef met hooi is dat in een dag helemaal kapot en verspreid in het hok. Zo'n houten speeltje met touw.2 dagen en het ligt door het hok. Ik heb een houten nacht hok en tafeltje waar ze op kunnen zitten maar die wordt niet gesloopt gelukkig.
Waar denken jullie aan?