Heb jij een langharig konijn en kun je wat hulp gebruiken bij de vachtverzorging? Of een kortharig konijn met een vacht die moeilijk te verzorgen is, zoals je bijvoorbeeld vaak ziet bij een Vlaamse reus of Franse Hangoor. Bezoek dan eens een konijnenkapper!

Er zijn inmiddels al heel wat trimsters in Nederland en België die ook konijnen behandelen. Maar waar vind je zo een konijnenkapper? Hieronder vind je een lijst met de bij ons bekende konijnentrimmers, per provincie.

De schuingedrukte trimsalons hebben een opleiding gedaan voor konijnentrimmen. Van de andere salons is dit bij ons niet bekend. Informeer altijd goed voor je ergens een afspraak maakt naar de kennis en ervaring, ga er desnoods eerst langs zonder konijn. Konijnen hebben andere vachten dan honden- en katten, en veel konijnen vinden de aanwezigheid van honden en katten in een trimsalon ook erg stressvol! Het is dus helemaal niet gek om even goed door te vragen of een keer te gaan kijken hoe het er aan toe gaat bij een konijnentrimmer, voor je er met je konijn naartoe gaat voor een behandeling. 

 

Wil jij jouw bedrijf aanmelden voor deze lijst of weet jij nog een konijnentrimmer die er niet op staat? Of klopt er iets niet meer op de lijst. Mail aanmeldingen, opmerkingen en aanpassingen door naar info@bunnybunch.nl 

 

Laatste update: 30-04-2019

 


Drenthe
Janinka's Trimsalon, Hoogeveen, www.janinkastrimsalon.nl 
Trimsalon Caja, Norg, http://trimsaloncaja.nl


Flevoland
Trimsalon Roxanne, Almere, www.trimsalonalmere.nl
Huisdierservice Marknesse, Marknesse e.o., www.huisdierservicemarknesse.nl


Friesland
Trimsalon Cozy Corner, Ureterp, www.trimsaloncozycorner.nl
Trimsalon 't Vossie, Pets Place in Wolvega en Joure, www.trimsalontvossie.nl
Hondentrimsalon Mariska, Houtigehage, www.hondentrimsalonmariska.nl


Gelderland
Trimsalon Dog Style, Boven Leeuwen, www.konijnentrimster.nl
Ilona's Kattensalon, Arnhem en Nijmegen, www.ilonaskattensalon.nl
Prachtkat, Doetinchem, www.prachtkat.nl
Trimsalon Kynotrim, Nijmegen, www.kynotrim.nl
Het Dierendomein, Winterswijk, www.dierendomein.nl 
Dierenkapsalon Hoevelaken, Hoevelaken, www.dierenkapsalon.nl


Groningen
Trimsalon Petite Pluijm Grijpskerk  http://www.petitepluijm.nl/
Doggy’s Trimsalon Sappemeer http://www.doggystrimsalon.nl/
Trimsalon Josiena, Winsum, http://trimsalonjosiena.nl/pages/160283/Home.html


Limburg
Dierverzorging 't Nesje, Swalmen, www.dierverzorgingnesje.nl  
Kleindierenparadijs, Roermond, www.kleindierenparadijs.nl
Dierenrijk Diana, Haelen, www.dierenrijkdiana.nl 
Dierenoppas & Trimsalon Cako, Sevenum, www.cako.simpsite.nl 
Somebunny Special, Maasbracht https://www.facebook.com/Somebunny-Special-330198660456624/


Noord Brabant
Dierensalon Mirotrim, Schaijk en Haps, www.mirotrim.nl
K.A.T., ’s Hertogenbosch, www.kat-trimmen.nl
Trimsalon Brammetje, Uden, www.trimsalon-uden.nl
Hondenkapsalon Princly, Roosendaal, www.princly.nl
Hondentrimsalon Het Riethofje, Steensel, www.hetriethofje.nl
Trimsalon Pug's, Milheeze, www.trimsalonpugs.nl  
Trimsalon Twilight, Nispen, http://www.trimsalontwilight.nl/ 
De Konijnenherberg, Moergestel, http://www.konijnenherberg.nl/page/welkom


Noord Holland
KonijnenTraining Joy, Haarlem, www.konijnentrainingjoy.nl
Kattentrimsalon Mau-Miuku, regio's: Amsterdam, Zaandam, Alkmaar, Heerhugowaard e.o.,www.mau-miuku.nl
Carina, kattentrimster aan huis, Volendam e.o. , www.carinakattentrimsteraanhuis.nl
Kattentrimsalon Yvon, Wormer, www.kattentrimsalonyvon.nl
Dierenkliniek & Trimsalon Europaplein, Amsterdam, www.dierenkliniek-europaplein.com
Ina IJtsma - Trimsalon Hakuna Matata (Amsterdam) www.trimsalonhakunamatata.simpsite.nl
Konijnen Adviesbureau Noord-Holland, Schoorl www.konijnen-adviesbureau.com/diensten-/


Overijssel
Doggy Style Hardenberg http://www.doggystylehardenberg.nl/
Kalumi, Zwolle, http://www.kalumi.nl/


Utrecht
Bello, Doorn, www.bello.nu
Hondentrimsalon Carla, Soest, www.hondentrimsaloncarla.nl
Hondentrimsalon Apitha, Woerden, www.apitha.nl
Kattentrimsalon Cherinda, Utrecht en het Gooi, www.kattentrimsalon-cherinda.nl
Hondentrimsalon Wøf in Soest, www.rijsruit.wix.com/trimsalonwof
Trimsalon Pochi, Amersfoort, www.trimsalonpochi.com
Regionaal Voorlichtingsbureau Konijnen, Amersfoort, http://www.rvbkonijnen.com/


Zeeland
Amandas trimsalon, Middelburg http://www.amandas-trimsalon.nl/
Cees en Coos, Goes http://www.ceesencoos.nl/
Kim Trims konijnentrimster, Kloetinge https://www.facebook.com/kimtrimskonijnentrimster/


Zuid Holland
Rabbits Company, Den Haag e.o., www.rabbitscompany.nl
Trimsalon Brendine, Noordwijk, www.trimsalonbrendine.nl
Leidse Trimsalon Yvonne, Leiden, www.leidsetrimsalon-yvonne.nl


België
Het Vrolijke Konijnenhol, Oostkamp, Nieuwerkerken (Aalst)   www.vrolijkekonijnenhol.blogspot.be
Het Vrolijke Konijnenhol, Eine (Oudenaarde), www.vrolijkekonijnenhol.blogspot.be
Hondenkapsalon Umma, Lummen, http://www.umma.be/
Hondenkapsalon Naturel, Sijsele, http://www.hondenkapsalon-naturel.be/
Trimsalon Annaïs, Lummen, België,  https://trimsalon-annais.webnode.be/

Bewaren

Bewaren

Bewaren