Ga naar inhoud

Baby met zere poot


Aanbevolen berichten

Dag allemaal, 

 

Ik ben nieuw en val gelijk met de deur in huis. 

Gisteren liep ik in onze ren, toen ik een konijn zag strompelen, rechterachterpoot lijkt pijnlijk. 

Deze waaghals is het kleinste maar ook de grootste durfal van het nest, maar toen ik zag dat moeder weigerde te voeden, besloot ik het kleintje er toch uit te halen. 

Dierenarts gebeld gisteravond, geen konijnenmelk op voorraad.

Spuitje met kunstvoeding voor mijn eigen kind gegeven, omdat ze koemelkallergie hebben is deze poeder koemelkvrij. 

Om 12:00 stond ik bij de pets place voor de deur en heb ik konijnenmelk en een flesje kunnen scoren. 

Zojuist gewogen voor de fles 314, na de fles 323 dus 9ml gedronken. Het is een start. 

Het is een Duitse reus en ik heb het kleintje in een reismandje op de slaapkamer. Biks tot meel gemalen, waterfles snapt hij en hooi in het hokje. 

Wat kan ik nog meer doen? 

Hoe pak ik de rest aan? 

IMG_20230517_195557.jpg

Link naar reactie
Delen op andere sites

Bunnybunch is geen fokkersforum en promoot vooral het adopteren van konijnen uit konijnenopvangen. Dat is ook de reden dat wij alleen een vragenforum hebben voor onverwachte nestjes en geen onderdeel voor konijnenfokkers. Jouw topic heeft dus een slotje gekregen. 

 

Informatie over fokken & nestjes is hier te vinden:

https://www.bunnybunch.nl/informatie/category/Voortplanting

 

Regels van ons forum vind je hier:
https://www.bunnybunch.nl/algemene-voorwaarden-forum

 

In dit geval wil ik je doorverwijzen naar de handleiding voor het grootbrengen van tamme konijnen van stichting konijnenbelangen:

https://www.konijnenbelangen.nl/documenten/handleiding_tammekonijnen.pdf

 

Wat betreft het pootje is een dierenarts bezoek (met röntgenfoto denk ik zelfs) wel aan te raden. 

 

Link naar reactie
Delen op andere sites

  • Evee sloot dit topic
  • Evee geopend en gesloten dit topic
1 uur geleden, Evee zei:

Wat betreft het pootje is een dierenarts bezoek (met röntgenfoto denk ik zelfs) wel aan te raden. 

Mee eens! Omdat het beestje nog zo jong is, is het wel lastig om te zeggen of en wat ze er mee kunnen. Maar een röntgenfoto om te kijken of er iets niet goed staat of gebroken is, lijkt mij het minste om te doen. Pijnstillers zijn natuurlijk ook handig, maar ik durf niet te zeggen vanaf hoeveel weken dat gegeven mag worden en in welke dosis. Succes met de zorg voor dit konijntje, hopelijk komt het allemaal goed, maar ga wel even naar de dierenarts voor controle!

Link naar reactie
Delen op andere sites

Gast
Dit topic is nu gesloten voor nieuwe reacties.
 Delen

×
×
  • Nieuwe aanmaken...

Belangrijke informatie

Onze website website maakt gebruik van cookies. Meer informatie hierover lees je bij onze privacy policy Privacybeleid .