Ga naar inhoud

Opnieuw voorstellen


Knuffeltje

Aanbevolen berichten

Ik heb al jaren een account, dat kan ik niet meer wijzigen. Helaas mijn fouten ook niet.

Ik heb ook al jaren minimaal gepost.

 

Mag ik mij eens opnieuw voorstellen?

 

Hoi ik ben Knuffeltje en ik tik straks alweer de 30 aan. Ik houd dus al sinds mijn 12e konijnen. Ik ben een jaar konijnloos geweest. Ineens ging het heel snel met konijntjes die ziek werden en uiteindelijk bleef er een dame over. Maar toen was mijn zoontje net geboren en gezien ik de dame net had en er weinig mee op had heb ik een fijn nieuw thuis gezocht en een jaar geen konijnen gehouden.

 

Nu begon het weer te kriebelen en heb ik nu (nog) twee middelgrote hangoortjes. Helaas door de stress zijn ze heel ziek geworden. Ze beginnen nu pas langzaam te eten.

 

Ik doe het nu keurig, twee konijntjes in een 2 bij 3 ren, een ruim binnenhok in de schuur waar zeker 2x een wasmachinelekbak in past. Nuja, 2 meter lang dus, de breedte van mijn ren. Lekker veel groente en onbeperkt hooi. 

 

Ik weet niet meer hoe je met je profielfoto een foto kleiner maakt en upload. Dat was nog met mijn vorige diertjes.

Link naar reactie
Delen op andere sites

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.

Gast
Reageer op dit topic

×   Geplakt als verrijkte tekst.   Plak in plaats daarvan als platte tekst

  Er zijn maximaal 75 emoji toegestaan.

×   Je link werd automatisch ingevoegd.   Tonen als normale link

×   Je vorige inhoud werd hersteld.   Leeg de tekstverwerker

×   Je kunt afbeeldingen niet direct plakken. Upload of voeg afbeeldingen vanaf een URL in

×
×
  • Nieuwe aanmaken...

Belangrijke informatie

Onze website website maakt gebruik van cookies. Meer informatie hierover lees je bij onze privacy policy Privacybeleid .