Ga naar inhoud

Afrasteringsnet


Zona

Aanbevolen berichten

22 uren geleden, Zona zei:

Inderdaad niet handig als ze erdoor knagen... Vrees een beetje dat ondergrond wat te ongelijk is voor puppy panelen. Nog eens denken wat handig is 🙂

Je zal net zien: Weken lang kijken ze er niet naar, de bel gaat en je auto staat in de weg. Of je hem even wilt verplaatsen. Kom je terug, blijken ze al een gat gemaakt. Dan ben je slim, net als ik, repareer je het gat, maar ze vergeten het niet meer. Ze blijven er op loeren en de volgende kee ben je ze kwijt. Als ze eenmaal weten dat iets kan, blijven ze het proberen zolang het kan.

  • Haha 1
Link naar reactie
Delen op andere sites

2 uren geleden, Wim zei:

Als ze eenmaal weten dat iets kan, blijven ze het proberen zolang het kan.

Sowieso waar 😂 Het wordt dan echt een projectje he? Mijn ene konijn had een manier ontdekt om op de vensterbank te springen waar giftige planten staan. Het kostte ons veel moeite en vele pogingen om echt te voorkomen dat ie erop kan 😅

Link naar reactie
Delen op andere sites

36 minuten geleden, Miekmoek zei:

Sowieso waar 😂 Het wordt dan echt een projectje he? Mijn ene konijn had een manier ontdekt om op de vensterbank te springen waar giftige planten staan. Het kostte ons veel moeite en vele pogingen om echt te voorkomen dat ie erop kan 😅

Dat heb je met binnenkonijnen. Mijn witte was uit de fragiele plastic omheining gesprongen en had lekker aan de graslelies geknabbeld. Die zijn niet ongezond, maar hij/zij is twee dage aan de diarree geweest. Als konijnen iets nieuws eten krijg je dat soms. Mijn nieuwe omheining is onderweg, en die is van ijzer en 80 centimeter hoog. Wie zei ook alweer dat konijnen goedkoop waren? Toen ik klein was aten onze konijnen alleen paarde bloemen die ik persoonlijk elke dag ging plukken. En hooi die ik bij de boeren ging halen. Niemand vertelde me dat hooi en gras bijna hetzelfde. Ik kwam elke dag met een tas vol paardebloemen. Het was wel lekker goedkoop allemaal.

aangepast door Wim
Link naar reactie
Delen op andere sites

5 uren geleden, Wim zei:

Het was wel lekker goedkoop allemaal.

Klopt. Die van mij kreeg alleen gras. Dat ging mijn vader plukken met een zak op zijn fiets. 

Nou hoeven ze niet veel brokjes per dag en aan het eind van de middag ga ik de tuin in om een maaltijd te bereiden.

Vandaag was dat munt, muur, herderstasje, paardenbloemblad, gras, andijvie en witlof en druivenblad. Peterselie en basilicum vandaag een keer overgeslagen. Moet eerst nog wat aangroeien. Ik heb wat planten in potten in de tuin gezet.

Dus het eten valt op zich wel mee. Maar de huisvesting was inderdaad peperduur. Maar ze hebben samen wel 18 m2. En ik kan staan in die ren en lopen en dat is ideaal en ik kan er ook goed zitten. Is oergezellig.

Link naar reactie
Delen op andere sites

  • Evee sloot dit topic
Gast
Dit topic is nu gesloten voor nieuwe reacties.
×
×
  • Nieuwe aanmaken...

Belangrijke informatie

Onze website website maakt gebruik van cookies. Meer informatie hierover lees je bij onze privacy policy Privacybeleid .