Ga naar inhoud

Niet zo sterk?


Gast
 Delen

Aanbevolen berichten

Ik had voor mijn vakantie dit speeltje in de ren gelegd: https://www.bunnybunch.nl/konijnenhokken/trixie-speel-en-snackbal-hout.html

Toen ik terug kwam van vakantie bestond het uit 4 of 5 delen. De gekleurde delen waren los gelaten van het blanke deel. 
 

Is dit speeltje gewoon niet zo sterk? Lijm die snel oplost of zo? Of heeft de buurvrouw er op gestaan tijdens het ontwijken van Kliko 😆

Link naar reactie
Delen op andere sites

Het is plantaardige lijm, dus nee, dat is niet zo sterk als chemische middelen. En het is ook een aantal losse delen in elkaar geschoven. 

Ik heb hem nog niet lang in het assortiment en zelf eigenlijk ook nog niet getest bij mijn konijnen, ik ga hem eens beter bestuderen na aanleiding van je bericht. Verder nog geen reacties of klachten gehad er op. 

Link naar reactie
Delen op andere sites

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.

Gast
Reageer op dit topic

×   Geplakt als verrijkte tekst.   Plak in plaats daarvan als platte tekst

  Er zijn maximaal 75 emoji toegestaan.

×   Je link werd automatisch ingevoegd.   Tonen als normale link

×   Je vorige inhoud werd hersteld.   Leeg de tekstverwerker

×   Je kunt afbeeldingen niet direct plakken. Upload of voeg afbeeldingen vanaf een URL in

 Delen

×
×
  • Nieuwe aanmaken...

Belangrijke informatie

Onze website website maakt gebruik van cookies. Meer informatie hierover lees je bij onze privacy policy Privacybeleid .