Ga naar inhoud

Hoe panelen ren afdekken?


mammafelina
 Delen

Aanbevolen berichten

Voor Fluffy heb ik een panelen ren in de tuin. Er zit een net bij om hem af te dekken, maar tot nu toe is het mij nog niet gelukt om de ren precies zo in vorm te zetten dat het net goed past.

Dus hebben jullie misschien tips of ideeën om een panelen ren af te dekken?

 

Groetjes,

Marjolein en Fluffy

Link naar reactie
Delen op andere sites

Ik weet wat je bedoelt. Ik had vroeger een aanhangernet er overheen. Bij de bouwmarkten zijn die duur, maar soms verkoopt de Action ze ook. Of je zou kunnen kijken voor een overdekte, eventueel opvouwbare ren, die zijn wat steviger dan een panelenren. 

Link naar reactie
Delen op andere sites

1 uur geleden zei mammafelina:

Dank je wel.

Ik ga eens kijken of ik voor een redelijke prijs een aanhangernet kan bemachtigen, anders op zoek naar een andere ren.

 

Vijvernetten (stevige) kun je ook kiezen en ik denk dat de mazen daarvan misschien wat kleiner zijn. Minder kans dat er een konijn in klem komt te zitten. 

Link naar reactie
Delen op andere sites

Gast
Dit topic is nu gesloten voor nieuwe reacties.
 Delen

×
×
  • Nieuwe aanmaken...

Belangrijke informatie

Onze website website maakt gebruik van cookies. Meer informatie hierover lees je bij onze privacy policy Privacybeleid .