-
Aantal items
1067 -
Registratiedatum
-
Laatst bezocht
Inhoudstype
Profielen
Forums
Galerij
Berichten die geplaatst zijn door Joiice&Charliie
-
-
Halllo iedereen!
Ik ben terug, na een tijdje lang weggeweest te zijn
Ondertussen is er heel wat gebeurt!
Mijn lieve dametje Charlie is verhuist omdat ik op internaat ben gegaan dit jaar maar voor volgend schooljaar is dit afgeschaft! Ik zou heel graag Charlie terug in huis nemen maar doordat we nu op een apartement wonen gaan mijn ouders hier niet mee akkoord. Er zijn plannen om volgend jaar terug te verhuizen naar een huis met een tuin en dan was er de belofte dat ik ze terug mocht nemen, fingers crossed!
Ik mocht van mijn mama wel een kleiner diertje in huis nemen dan een konijn, dus nu begint het een beetje te kriebelen om enkele ratjes in huis te nemen. Ik begin alvast met mijn opzoekwerk, al mis ik mijn lieve Charlie nog elke dag.
Groetjes!
-
Dankje voor de tips tigger!
Ik was al een keertje een klad versie aan het maken over zelfdoding, maar ik kwam tot de conclusie dat dit echt een heel moeilijk onderwerp is! Ik zal al een keertje een klad versie maken van echtscheiding & hem hier posten vanavond
-
En hoe gaat het er nog mee? Zijn ze al wat gegroeid ? Tijd voor een nieuwe foto
-
Inderdaad, veel sterkte en beterschap Diana!
-
Hey iedereen!
Ik moet voor school een opstel schrijven en ik kon kiezen uit een hele lijst met onderwerpen. Dit zijn diegene waar ik uit twijfel: - Zelfdoding, -Tienermoeders en -Echtscheidingen .
Ik moet erbij zeggen of ik pro of contra ben en dan moet ik enkele argumenten geven.
Wat lijkt jullie de beste? En wat zijn jullie argumenten?
Groetjes en bedankt voor de hulp!
-
Ik denk dat het geslacht bij 5 weken zeer moeilijk te bepalen is tot zelfs eigenlijk nog niet te bepalen!
-
hoe is het er nou nog mee?
-
:o ik heb nog nooit mini hamsters gezien. En ooh wat zijn ze klein!
Heel erg leuk!
-
Ooooooh die mondjes & dat neusje!
-
:love:
-
Morning after pil? Daar heb ik nog nooit van gehoord bij konijnen!
Maar wat je het beste kan doen is niets! Gewoon je dame wat bijvoeren en voor de rest laat je haar best gerust.
succes!
-
Hebben ze elkaar gewoon zo ondergesproeid? :surprised:
http://nl.kapaza.be/limburg/heel-klein-lief-minni-konijn-56164336.htm Heb nog nooit zo'n klein volwassen konijntje gezien
http://nl.kapaza.be/antwerpen/konijnenhok-56093977.htm Triest :(
http://www.2dehands.be/dieren-toebehoren/dieren/konijnen/water-wind-dicht-konijnenhok-voor-92822461.html?list_cat=konijn&start=21 Dit is van zo'n watervat gemaakt! Waarscheinlijk blijven urinedampen enzo daar vreselijk hangen!
http://www.2dehands.be/dieren-toebehoren/dieren/konijnen/jonge-dwergjes-geboren-92817061.html?list_cat=konijn&start=21 Ehm... juist ja, als konijnen 1 dag oud zijn kunnen we het geslacht al zien!
http://www.2dehands.be/dieren-toebehoren/dieren/konijnen/schattige-konijntjes-92263150.html?list_cat=konijn&start=126 nieuwe manier van konijnen vasthouden
-
Misschien was het ook gewoon voor wat afkoeling? Hier was het namelijk erg warm! tot 31 ° deze middag! (Wel in België hé
)
-
Ik heb ook op AA&Hunze gestemd, sorry
-
Alsjeblieft!
-
Wat een super foto!
-
Depressief iemand
moordenaar
-
Voor (hoe kan je daar ou tegen zijn, als iemand wil trouwen doet die dat toch gewoon
! )
Pijnstillers
-
Bekend
-
Lekker
Spuitwater
-
Ohmygod wat schattig!!! dat verdient zeker een 9!
-
Correctie IK ben de winnaar!
-
Is heeeeeel actief in de spelletjes categorie
-
iemand?
Ik ben er weer!
in Voorstellen
Geplaatst:
Dankjewel!