Mee eens wat Evee hierboven zegt.
Als herplaatsen toch uiteindelijk nodig is, dan twijfel ik of dat via de opvang in dit geval de beste optie is. Dat ligt echt niet aan de opvang, maar meer aan de keuzes die mensen in mijn ervaring maken bij het adopteren. Je hebt zeker gelijk dat ze met 8 en 9 nog jaren mee kunnen gaan, maar ze vallen zeker wel in de categorie senior. En in mijn ervaring kiezen mensen die zoeken naar een koppel voor jongere konijnen. Een senior koppel zou wel eens erg lang in de opvang kunnen zitten.
Hoe ik het zou aanpakken: hou ze bij je als het enigszins mogelijk is, ookal is het met minder ruimte en ga ze dan zelf herplaatsen. Bijvoorbeeld via verhuisdieren.nl. Er is ook een website specifiek voor senioren, Bunnybin. Je zou zelfs kunnen overleggen met een opvang of zij jouw koppel op hun website en op Bunnybin zetten maar dat ze bij jou blijven tot er iemand specifiek voor ze mailt.
Het verschil met de opvang is een veel stabielere omgeving voor ze in plaats van steeds wisselende verzorgers, veel andere konijnen om hen heen, steeds klanten die langslopen. Een opvang is soms nodig om een goed nieuw thuis te vinden, zeker bij konijnen alleen waarbij de opvang het koppelen kan overnemen. En ze wordeh er echt wel goed verzorgd. Maar als je van tevoren al kunt inschatten dat ze er lang zullen zitten, dan zou ik het proberen anders op te lossen.