Wegens te weinig aanmeldingen hebben we besloten om de wokmeeting van november te verplaatsten naar begin volgend jaar, om precies te zijn zaterdag 21 januari. Je kunt je vanaf nu bij mij aanmelden. Begin januari zullen we nog informeren wie er definitief meegaan.
Er was een plan voor een wok-meeting in November, maar daar waren niet genoeg aanmeldingen voor. Daarom nu een nieuwe poging, met een datum in het nieuwe jaar!
WAT?
Bijna jaarlijks is er een bijeenkomst geweest van Bunnybunch forumleden. De laatste jaren was dat een etentje bij een wok-restaurant. Je betaalt zelf, meestal is dat een all-in prijs voor eten & drinken, zo rond de 45-50 euro.
WAAR?
Het was voorheen in Amersfoort, bij Wok het Oosten. Dit restaurant is helaas gesloten. We zoeken dus nog een andere locatie. Suggesties zijn zeker welkom!
WANNEER?
Zaterdag 21 januari ('s avonds)
WIE?
Zowel mensen die nog maar pas forumlid zijn als mensen die al jaren op het forum actief zijn, zijn welkom op de wok. Jong en oud, maakt allemaal niets uit! Het is een gezellige sfeer. Echt iedereen is welkom. Vraag als je minderjarig bent wel even toestemming aan je ouders. Het is zonder partner, tenzij je partner ook bunnybunch lid is, dan kun je natuurlijk wel gezellig samen naar de wok komen. Het scheelt al dat je in de basis altijd één ding hebt om over te praten: konijnen! Hoewel er meestal heel wat meer onderwerpen aan bod komen op zo een avond.
AANMELDEN?
Opgeven voor de wok kan via een priveberichtje naar Marjoleink. Begin januari zal er nog een keer gecontroleerd worden of je het nog goed in je agenda hebt staan, voor de daadwerkelijke reservering gemaakt wordt.