Hallo iedereen en vooral hallo lieve Lia.
Ik heette Dunya en ik woonde bij Lia in Nederland.
Nu heet ik Fee en woon ik bij Cynne en Bart in België!
Vandaag kwam ik na een lange reis aan. De reis heen duurde voor mijn nieuwe baasjes wel bijna vier uur! Gelukkig was de rit terug in twee uur al voorbij. Ik heb er niet veel van gemerkt. Ik lag lekker in het reisbakje bij Cynne op schoot. Eerst was ik een beetje in de war en liet ik van me horen. Maar al snel kwamen er twee handjes en aapje (die ik al van bij Lia thuis had) het bakje in en toen ik ging liggen op aapje, dan begonnen die handjes me zo lekker achter de oren te kroelen, zodat ik de hele rit geslapen heb.
Voor ik het wist waren we in België. Antwerpen!
Ik werd gelijk naar mijn kamertje gebracht waar ik een eigen toiletje kreeg, eten en drinken en mijn vertrouwde speeltjes van bij Lia.
Ik begon gelijk te spinnen en te ontdekken en genoot vollop van de aandacht van mijn nieuwe baasjes.
Toen de deur openging keek ik opeens oog in oog met een veel grotere dikke witte poes. Dat moest mijn vriendinnetje Flo zijn. We wisten even niet goed wat we moesten doen allebei. Ik blies dan maar even en Flo en ik kregen een dikke staart. Toen ging de deur weer dicht.
Nu zit ik hier ff in mijn kamertje en bekom ik van alles. Ik heb gehoord dat ik woensdag al bij de dierenarts wordt verwacht en dat ik morgen eens in de andere kamers mag als de witte poes (Flo) in mijn kamertje mag kijken
Tot snel!
Ps: Hier wat foto's van mij op mijn reis in het mandje en tijdens de eerste ontdekking.
in het bakje in de auto net wakker
eventjes drinken (sorry de foto wil niet draaien)
op de wc
spelen!!!!




in het bakje in de auto net wakker

spelen!!!!

Met citaat reageren








